Zamienniki

Przekazujemy do Państwa dyspozycji tabele zamienności olejów produkowanych przez Rafinerię w Jaśle z produktami innych firm olejowych.

 

 

 

 

Jesteśmy przekonani, że tabele ułatwią pracę szczególnie pracownikom sklepów i hurtowni olejowych w zakresie odpowiedniego doboru oleju. Wysoka, stabilna jakość naszych olejów a jednocześnie atrakcyjna cena czyni je doskonałą alternatywą dla innych produktów funkcjonujących na rynku polskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Włodowice, siedziba: Włodowice, Krakowska 1.