Transoil Trade Sp. z o.o., Chudów, Śląsk zaprasza do oficjalnego sklepu Revline.

Polecamy szeroką gamę produktów:

oleje hydrauliczne, oleje przekładniowe, oleje silnikowe, smary i inne.

 

 

Przejdź do sklepu

 

 

 

 

 

 

Sprzedajemy produkty znanych marek :

 

 

Badania

Transoil - Hurtownia olei i smarów

 

 

 

Firma TRANSOIL-TRADE jest hurtownią olei i smarów znanych renomowanych firm, m. in. Lotos Oil, Flukar Rafinery, Orlen Oil.

Siedziba firmy wraz z dobrze zaopatrzonym magazynem znajduje się w Chudowie.

 
Posiadamy dużą wiedzę w kwestii dopasowania produktów olejowych do szerokiej gamy przemysłu, np. dla: górnictwa, hutnictwa, budownictwa, rolnictwa, taboru kolejowego, ale przede wszystkim dla współczesnej motoryzacji i szeroko rozumianej branży automotiv itp. Dzięki temu zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego produktu. Firma zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą produktów z bezpośrednią dostawą do klienta.

 

Nasza firma oferuje wsparcie w ramach ustawy o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów wrażliwych, a nasze samochody wyposażone są w systemy geolokalizacyjne, które pozwalają na przewóz olei i innych produktów objętych ustawą SENT.

Oleje wysokiej jakości


Zapewniamy naszym klientom produkty najwyższej jakości.  
Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że każda partia produktu jest badana przez niezależne laboratorium, dzieki czemu wszystko to, co opuszcza teren Rafinerii gwarantuje najwyższą jakość.

Wykwalifikowana kadra doświadczonych pracowników laboratorium pomoże naszym klientom przeprowadzić badania techniczne produktów w trakcie ich eksploatacji.

Oferta olejów silnikowych


TRANSOIL TRADE  oferuje:

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Włodowice, siedziba: Włodowice, Krakowska 1.