Sklep

Firma Transoil Trade informuje, że sklep internetowy, którego dotyczy zamieszczony regulamin, obejmuje wybrany asortyment w podanych cenach.  W przypadku zainteresowania ofertą produktową lub cenową niedostępną w sklepie internetowym Revline prosimy o kontakt bezpośredni na adres biuro@transoil-trade.com.pl lub telefonem 533 363 788.

 

Transakcje na podstawie indywidualnych uzgodnień nie są objęte regulaminem sklepu, którego administratorem jest Rafineria w Jaśle.

 

 

 

Sklep

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Włodowice, siedziba: Włodowice, Krakowska 1.