Kariera

TRANSOIL TRADE w związku z rozwojem firmy poszukuje

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

ZADANIA:

  1. Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  2. Nawiązywanie i budowanie długofalowych kontaktów z klientami
  3. Efektywna sprzedaż produktu (realizacja konkretnych celów sprzedażowych)
  4. Przygotowywanie i prezentacja ofert sprzedaży, negocjowanie warunków sprzedaży
  5. Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

WYMAGANIA NA STANOWISKU PRACY:

  1. Prawo jazdy kat. B
  2. Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy
  3. Znajomość branży olejowej
  4. Umiejętności sprzedażowe i interpersonalne
  5. Wysoka kultura osobista
  6. Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

OFERUJEMY:

  1. Forma zatrudnienia do wyboru ( etat, samozatrudnienie, praca dodatkowa)
  2. Perspektywy rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  3. Przyjazne środowisko pracy
  4. Niezbędne narzędzia pracy

 MAGAZYNIERA

ZADANIA:

  • Bieżąca obsługa magazynu – przyjmowanie, rozmieszczanie, kompletowanie i wydawanie towarów, terminowa realizacja zadań;

  • Doradztwo techniczne naszym odbiorcom;

  • Przygotowywanie i zabezpieczanie towaru do wysyłek;

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw;

  • Kontrola stanów magazynowych;

  • Przestrzeganie zasad BHP;

  • Utrzymywanie porządku na magazynie.

  • Czynnego prawa jazdy kat. B;

  • Uczciwości i odpowiedzialności;

  • Umiejętności pracy zarówno indywidualnie jak i zespołowo;

  • Umiejętności pracy pod presją czasu;

  • Dokładności i sumienności;

  • Umiejętności organizowania sobie pracy;

  • Otwartości i chęci do nauki.

Mile widziane będą:

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Praca na dwie zmiany

  • Stabilne zatrudnienie;

  • Umowa o pracę (lub inna forma zatrudnienia w zależności od Twoich preferencji);

  • Świetna atmosfera;

  • Niezbędne narzędzia do pracy;

  • Możliwość wprowadzania w życie własnych pomysłów.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Włodowice, siedziba: Włodowice, Krakowska 1.